Країна активно готується, принаймні нас словах високих урядовців, до Євро 2012. Реальне відношення до справи ілюструє фінансування туристичної галузі.

Всього на 20,3% профінансовані заходи програми розвитку туризму в Тернопільській області. У районах кошти на це практично не виділяються. Про це повідомив начальник управління з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Болєщук.

За словами чиновника, на автошляхах Тернопільщини недостатньо інформації про туристичні об’єкти. Та й для популяризації в Україні та світі нашого регіону як туристичного потрібен сучасний підхід. Гострими проблемами Тернопільщини у цій галузі й надалі залишається брак мотелів, кемпінгів, ресторанів та кафе, недоглянуті туристичні об’єкти області та неналежний стан доріг, особливо місцевого значення. Усе це – через недостатнє фінансування.

Всі зусилля у сфері розвитку туризму спрямовуються на три основні напрямки діяльності, каже Володимир Болєщук. Це, перш за все, розвиток туристичної інфраструктури, тобто створення закладів обслуговування для туристів. Далі йде розвиток пріоритетних видів туризму, а саме спелеологічний, релігійний, екологічний та історичний, а також популяризація фестивалів та сільського туризму області. Заключною складовою в роботі з просування галузі є маркетингова та рекламно-інформаційна діяльність.