У Бережанах Тернопільської області відзначали День молоді 10 червня. Тут нагороджували переможців конкурсу на кращу вишиванку, грали у футбол та влаштували великий концент. Дійство відбулось паралельно із Святом замку.

Участь у святкуванні взяв також депутат обласної ради Володимир Болєщук.

Розпочалось дійство урочистою ходою у вишиванках від центу міста до Замкового парку, де гостей чекало урочисте відкриття та святкова програма.

В рамках свята, приуроченому до Дня молоді, проходив чемпіонат області з футболу, нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Казка мойого життя», конкурс на кращу вишиванку. Крім цього однією із важливих подій свята стало відновлення проведення районного фестивалю «Юні таланти Бережанщини». Під час гала-концерту у Замковому парку переможець фестивалю Людмила Каделяк отримала в подарунок систему караоке від депутата обласної ради Володимира Болєщука.

– Дуже добре, що є молоді активні люди, мешканці нашого краю. Вони повинні сьогодні займати активну громадську позицію і власною діяльністю розвивати і розбудовувати нашу рідну країну, – каже Володимир Болєщук.

На завершення гостей чекав концерт, молодіжна дискотека та святковий феєрверк.