Останніми тижнями не щастить мешканцям північних районів області. Більшість повідомлень про ДТП або кримінал стосуються  саме волинян.

Кількома переломами та комою закінчилась нічна прогулянка для 30-річного полтавчанина у Кременці. Чоловік у ніч з 25 на 26 листопада потрапив під колеса MERCEDES Vito, повідомляє «20 хвилин».

Постраждалий наразі перебуває у реанімаційному відділенні Кременецької центральної районної лікарні, розповідає старший інспектор обласної ДАІ Микола Лецкалюк. Водія автівки уже затримали. Втім, хто винен, з’ясовуватиме слідство.

– Близько 2.00 на телефон чергової частини Кременецького райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про наїзд на пішохода на вул. Дубенській, – розповідає Микола Лецкалюк. – З місця ДТП водій втік. За тривогою підняли працівників Кременецького РВ та працівників ВДАІ з обслуговування адміністративної території Кременецького району. Як виявилося на місці, під колеса автівки потрапив полтавчанин. Чоловік працював на будівництві автозаправки.

На місці ДТП залишилися пластмасові уламки. Втім, визначити марку автомобіля за ними було неможливо.

– Ми почали опитувати усіх таксистів, які працювали в ту ніч і могли бачити автівку, – продовжує пан Лецкалюк. – І врешті таксисти пригадали, що вулицею Дубенською проїздив MERCEDES Vito сірого кольору. А це, у свою чергу, наштовхнуло працівників кременецького ДАІ на думку перевірити уже раніше затримуваного 20-річного кременчанина.

Хлопця, зі слів пана Лецкалюка, затримали напередодні за керування без посвідчення водія. Його у нього відібрали раніше за водіння у нетверезому стані.

– Коли приїхали додому до хлопця, то на подвір’ї стояв стояв бус сірого кольору із відповідними пошкодженнями, – додає старший інспектор. – Як пояснював пізніше кременчанин, він намагався оминути на дорозі п’яного перехожого. Втім, йому це не вдалося.