Як ми раніше повідомляли учасників Євромайданів пропонують бойкотувати бізнес депутатів з партія президента Віктора Януковича та її сателітів. Уже складено список таких бізнесів. До нього тернопільські автивісти віднесли і торгівельну марку “Микулинецьке”, яка належить депутату Теребовлянської районної ради обраному від ПР Степану Трояну. Виявилося, що підприємець покинув провладну фракцію .

Микулинецьке пиво03 грудня Теребовлянська районна рада на позачерговій двадцять сьомій сесії прийняла рішення та заяву щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. В заяві депутати висловили обурення з приводу “розгону” мирного мітингу на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року. Заяву було прийнято одноголосно.

 Відповідно до прийнятого рішення було встановлено прапор Євросоюзу на адмінбудинку районної ради.

 А також головою районної ради Василем Попко було оголошено про те, що на його ім’я поступили заяви від депутатів районної ради Зелінської С.М., яка склала з себе повноваження голови фракції Партії регіонів, Дзюбана Ю.І., Никеруя С.С., Майовського П.С., Трояна С.М., Турчиняка В.Д., Грода С.М., Войнаровського Р.В., Михайлюка М.В., які оголосили про свій вихід з фракції Партії Регіонів.

 Після оголошення закриття сесії перед адмінбудівлею районної ради відбулось всенародне віче. Протестувати вийшли більше 1000 мітингувальників. На віче було створено районний комітет національного спротиву, до якого увійшли представники опозиційних партій, голова районної ради, міський голова, представник асоціації сільських голів району, представники громадських організацій пише сайтТеребовлянської районної ради