Голова Тернопільської обласної державної адміністрації прокоментував інформацію щодо будівництва чотирьохсмугової ділянки дороги «Тернопіль-Львів».

–        Така дорога є стратегічно важливим об’єктом, в контексті проведення «Євро-2012». Я вже мав зустрічі з першим Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі Андрієм Клюєвим, та Віце-прем’єр-міністром України – міністром регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Віктором Тихоновим з цього питання. В Уряді підтримують ідею будівництва чотирьохсугової дороги від Тернополя до кордону з Львівською областю.

Голова ОДА очікує, що дорогу розпочнуть будувати уже навесні, а закінчать до кінця року.

–        Такі плани на сьогодні. Є й інші задуми – мова йде й про спорудження об’їзної дороги навколо Теребовлі, – зауважив керівник області. – Планується капітальний ремонт дороги навколо Кременця і Почаєва. Також варто відремонтувати об’їзну дорогу Тернополя.

Крім того Валентин Хоптян наголосив на важливості освітлення центральних доріг.

–        Ми вже почали освітлювати дорогу в напрямку Хмельницького, – розповів голова облдержадміністрації. – Згодом будемо освітлювати у напрямках Рівного, Івано-Франківська і Львова.