Майже 96 тис. грн. збитків зазнали цьогоріч тернопільські енергетики через злодіїв.

За січень-вересень 2010 року на лініях електропередавання і трансформаторних підстанціях Тернопільщини викрали 6,51 км алюмінієвих проводів, 12 залізобетонних опор та один трансформатор, а також 5 секцій огорожі й обладнання закритої трансформаторної підстанції.

«Найдорожча втрата для енергетиків – обладнання закритої трансформаторної підстанції, – розповів заступник головного інженера з розподільчих мереж ВАТ «Тернопільобленерго» Роман Дорош. – Його втрата обійшлася енергетикам у 26,7 тисячі гривень. Чималі збитки енергетики понесли від втрати алюмінієвих дротів. Їх вартість, разом з відновленням ліній електропередавання, становить 24,03 тисячі гривень. Втрата 12 опор оцінена майже у 22 тисячі. Трансформатор обійшовся обленерго майже у 20 тисяч. Втрата огорожі – у 1,8 тисячі гривень».

Найбільше від злодіїв потерпіли Шумський та Бережанський райони електромереж. Шумський РЕМ позбувся 0,30 км дроту й одного трансформатора. А в Бережанському РЕМ злодії розжилися 1,14 км алюмінієвого дроту та 8 залізобетонними опорами, повідомляє ZIK з посиланням на відділ роботи з громадськістю «Тернопільобленерго».