former president Juschenko snatched building in the centre of KyivСерйозні звинувачення стосовно колишнього президента Віктора Ющенка у інтерв’ю для “Дзеркала Тижня” висунув колишній столичний градоначальник Олександр Омельченко. Якщо слова київського мера хоче би наполовину відповідають істині, то Віктор Янукович недалеко втік від свого попередника з маєтком в Межигір’ї.

.

У статтіі про помилки при забудові Києва, колишній довголітній мер Києва Олександ Омельченко каже наступне:  «Мистецький Арсенал» Ющенко собі привласнив, хоча указ Кучми на цей рахунок був ще в 2003 році. Брати Ющенки побачили у цій справі великий бізнес. Бізнес вийшов, а «Арсенал» … Філармонію повністю реконструювали, а Бессарабка хіба вам не подобається? Музей Леніна (Український дім) брат Ющенко взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством Українського дому – землі виставки теж сподобалися президенту. Про це треба говорити сьогодні!”

Цікаво, як відреагує на заяву Омельченка чинна влада? У боротьбі зі справжньою опозицією, вона не звертає уваги на таку бутафорію, як Ющенко. Однак, тут йдеться про набагато серйозніші речі, ніж притягнуте за вуха звинувачення Юлії Тимошенко. Дорога нерухомість в центрі столиці – докази, як на долоні. Достатно перевірити реєстр права власності і встановити істину. Та чи потрібна команді Януковича зараз істина щодо свого фактичного союзника, який здав їм країну на блюдечку з блакитним ободочком?

На фото : під час Помаранчевої революції в Українському домі був один зі штабів масових протестів.