У Тернопільському обласному військовому комісаріаті 11 грудня завершилася акція «Всеукраїнський тиждень права».

В рамках заходу, який був приурочений міжнародному Дню прав людини, котрий щороку відзначається у світі 10 грудня, відбулися різноманітні заходи спрямовані на підвищення рівня правової культури серед всього особового складу військкомату. Зокрема, впродовж минулого тижня провідні фахівці у галузі права з військової прокуратури Тернопільського гарнізону, Тернопільського зонального відділення військової служби правопорядку ЗС України, органів МВС, СБУ, юстиції, правозахисних та інших громадських організацій краю інформували особовий склад військового комісаріату з правами людини та механізмами їхнього захисту і надавали юридичні консультації.

За словами помічника Тернопільського обласного військового комісара з правової роботи – начальника юридичної групи капітана юстиції Романа Трояна військовослужбовці та працівники Збройних Сил України не лише розширювали свої правові знання, але й вчилися їх застосовувати.

– Відбувся діалог між представниками юридичної спільноти та особовим складом, результатом якого для правовиків став корисний обмін досвідом, а для військовослужбовців та службовців військкомату – підвищення рівня правової обізнаності. Започаткування у військових частинах та установах традицій проведення Всеукраїнського тижня права є надзвичайно важливим для утвердження верховенства права та прав людини в Україні, – наголосив капітан юстиції Роман Троян.

Твакож впродовж акції «Всеукраїнський тиждень права» у військкоматі пройшли тематичні вечори запитань та відповідей, відбувся конкурс «Кращий знавець права», а у народознавчій світлиці було відкрито виставку навчальної літератури «Україна – правова держава».

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України, фото автора