Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр розробив маршрут вихідного дня.

– Це такий маркетинговий крок, який повинен продемонструвати, що для того, аби подорожувати, отримувати задоволення не потрібні мільйони, або долари чи євро. Треба мати тільки бажання і знати, куди звертатися. Це такий пробний, пілотний маршрут, який складається з першої точки і починається ця точка у нашому інформаційно-туристичному центрі. Відвідувач, який приходить до нас, отримує повний інструктаж того, як можна скромно, від 99 гривень, гарно провести два дні у Тернополі, – розповіла директор центру Лариса Римар.

Повноцінний маршрут, який дає можливість туристу ознайомитись з містом, його історією та культурою, поринути у нічний Тернопіль та виїхати в одну із наймістичніших фортець України – Збаразький замок, виглядає так.

День перший:

9.00 – відвідуєте інформаційно-туристичний краєзнавчий центр, що на вулиці Качали, 3, і берете безкоштовні туристичні карти міста і області, а також роздруківки найбільш популярних маршрутів.

10.00 – прогулянка екскурсійним маршрутом по центральних пішохідних вуличках Тернополя.

13.00 – комплексний обід у фаст-фуді («Анастасія», «Наша кухня»). Орієнтовна ціна 12-17 гривень.

14.00 – прогуляна по набережній міського ставу – перлини Тернополя.

15.00 – екскурсійна прогулянка ставом на катері. Орієнтовна ціна 7-10 гривень.

16.00 – рекомендованою цікавинкою для відвідувачів міста є мистецька галерея «Бункермуз» та Арт-галерея, де вхід є безкоштовним.

18.00 – прогулянка вечірній Тернополем. Майже кожного тижня на площах та у парках міста влітку проходять найрізноманітніші концерти open-air, де ви можете весело і цікаво провести свій час.

22.00 – ночівля на вибір у номерах костельного типу. Орієнтовна ціна 40-50 гривень.

День другий:

9.10 – виїзд із залізничного вокзалу або приміського автовокзалу в історичне містечко Збараж. Орієнтовна ціна квитка 5-6 гривень.

10.00 – екскурсія Збаразьким замком XVII ст. та підземними казематами тих часів. Орієнтовна ціна екскурсії від 10 гривень.

13.00 – обід у автентичному галицькому ресторані «Витребеньки», що розташований неподалік замку. Орієнтовна ціна комплексного обіду 15 гривень.

14.00 – прогулянка старим містом, обов’язковою атракцією Збаража є римо-католицький костел і монастир Бернардинів.

16.00 – виїзд до Тернополя (5-6 гривень).

17.00 – романтична мандрівка Тернополем.

20.00 – повернення додому.

Як зауважують в інформаційно-туристичному краєзнавчому центрі, таким економпропозиціям притаманні деякі незручності.