Автор популярної пісні «Українське поле», композитор, диригент та баяніст Олександр Бурміцький відвідав підприємства Петра Гадза на Бучаччині.

Разом із Петром Івановичем музикант оглянув найпотужніші компанії Тернопільщини – ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «ГАДЗ».

– У дитинстві в нас була інша спеціальність. Ти залишився працювати у сфері музики, а я пішов іншим шляхом. Сьогодні мені подобається робити Україну успішною, економічно сильною. Коли делегації з-за кордону приїжджають на наші підприємства, чи то на ферму, чи в сад, вони бачать іншу Українську державу – успішну! Іноземці кажуть, що в нас ризиковано вести бізнес. А їм відповідаю: ніяка влада, ніякі президенти не завадять працювати тим, хто веде діяльність чесно та правильно, – звернувся до гостя Петро Гадз. – Нам, українцям, у період війни треба об’єднуватися, шукати однодумців, економічних націоналістів, аби спільно робити державу успішною.

Олександр Бурміцький подякував Петру Гадзу за запрошення та відзначив, що Петро Іванович працює заради країни та людей.

– Ти зробив грандіозну роботу, Петре. І не лише для себе, а для багатьох людей. Такий позитив можуть створити лише ті особистості, які мають хист. Таких людей треба берегти і підтримувати, бо на них все базується. У тебе є почуття державності, совість і правильний практицизм, – наголосив композитор.

Нагадаємо, до 60-річчя Героя України Петра Гадза колектив ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відзняв кліп. Голова наглядової ради Петро Іванович виконав пісню «Українське поле». На відео – і сади фермерського господарства «ГАДЗ», і поля, і виробничі потужності «Бучачагрохлібпрому». У мережі кліп викликав справжній фурор. Він набрав сотні тисяч переглядів та схвальних відгуків.