нардеп від БЮТ написав закон про міліціюЙдеться про косметичні зміни до “Закону про міліцію”, проголосовані у Верховні Раді цього тижня. Автором поправок записано нардепа від БЮТ Василя Деревляного..

Юриспруденція, є фахом пана депутата. Василь Тимофійович здобув освіту юриста на заочному факультеті Тернопільсокї академії народного господарства вже в зрілому віці і статусі нардепа.

Ось порівняльна таблиця змін, які запропонував делегат від нашої області у Верховній Раді.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

до проекту Закону України “Про внесення змін до статті 17 Закону України “Про міліцію” (щодо вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції)

Чинна редакція Редакція з урахуванням запропонованих змін
Закон України “Про міліцію”

Стаття 17. Прийняття на службу до міліції

На службу до міліції приймаються на контрактній основі громадяни, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, освітнім рівнем, фізичною підготовкою і станом здоров’я виконувати покладені на міліцію завдання. При прийнятті на службу може бути встановлено іспитовий строк до одного року.

Працівники міліції приносять присягу, текст якої затверджується Кабінетом Міністрів України.

Не можуть бути прийняті на службу до міліції особи, які раніше засуджувались за вчинення злочину.

Закон України “Про міліцію”

Стаття 17. Прийняття на службу до міліції

На службу до міліції приймаються на контрактній основі громадяни України, які досягли 18-річного віку, звільнені із строкової військової служби або військовозобов’язані, які перебувають у запасі Збройних Сил України, мають повну загальну середню освіту, володіють державною мовою, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, фізичною підготовкою і станом здоров’я виконувати покладені на міліцію завдання. При прийнятті на службу може бути встановлено іспитовий строк тривалістю до одного року.

Призовники не підлягають прийому на службу до міліції, за винятком випадків, передбачених законодавством.

Працівники міліції приносять присягу, текст якої затверджується Кабінетом Міністрів України.

Випускники вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України, які здобули освіту за кошти державного бюджету, направляються до підрозділів міліції та зобов’язані відпрацювати за направленням і в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Не можуть бути прийняті на службу до міліції особи, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, крім виправданих судом.