Відтепер дороги Тернопільської області вкриватимуть асфальтом від місцевого виробника. Про переваги надсучасного високотехнологічного виробництва, асфальтобетону, нещодавно запущеного на території Козівського району,  можна говорити довго. Адже це і 40 нових робочих місць, які як повітря потрібні для заробітчанського краю, це збережені сім’ї, це наповнений бюджет депресивного регіону.

Можливість втілення у життя цього колосального проекту, стала реальною  завдяки старанням фінансового партнера підприємства –  першого інноваційного банку України.

– Як представник великого бізнесу, відповідальність перед суспільством я вбачаю ще в одній складовій. Всім відомо, що переважна частина фінансів та бізнесу сконцентровані у кількох потужних фінансових центрах: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ. Я вважаю, настав час, коли, відчуваючи свою соціальну і навіть політичну відповідальність перед своєю країною, перед громадами, великий бізнес повинен йти в малі міста, де знаходиться значний потенціал України, – розповів голова правління “Укрінбанку”  Володимир Клименко.

Екологічно чисте та  потужне виробництво, здатне за годину виробляти 160 тон асфальтобетону. А завдяки вірно продуманій логістиці – є шанси значно знизити  вартість асфальтового покриття для держави. Адже, до недавнього часу асфальт для наших доріг завозили із іншої області.  А в самому, ж, матеріалі потреба була, є і буде, оскільки   замовником виробленої продукції стала служба автомобільних доріг області.

– Минулоріч, ми вийшли на потребу 100 тисяч тон дорожнього покриття, в цьому ж році – близько 150 тисяч тон,  – розповідає начальник служби автомобільних доріг в Тернопільській області Микола Ярославович  Гнатів.  Тож є тверде переконання, що усі дороги краю, незабаром тішитимуть око та колеса новою асфальтівкою.