Палац спорту в колишньому центрі “Червона рута” а раніше колишньому кінотеатрі “Комсомолець”, що на бульварі Данила Галицького, відкрили у вівторок, 26 жовтня, повідомляє 20 хвилин.

Поки що у палаці тренуватимуться лише боксери, але згодом, обіцяє міський голова, обладнають зали і для інших видів спорту.

– На облаштування залу витратили близько мільйона гривень, – розповідає мер Роман Заставний. – А ще близько півтора мільйона піде на закінчення облаштування залу. Зате після цього, у приміщенні тернопільського замку уже буде не спортивна школа а історичний музей.

На відкритті залу, вихованці спортшколи провели показові боксерські поєдинки — вони спарингували, тупцюючи по новій рипучій підлозі, а в цей час люди які прийшли на відкриття палацу спостерігали за ними.

– Цей зал мені більше подобається, – розповів боксер Володимир Шенкелевич. – Той, у якому ми раніше займалися був меншим та обшарпанішим, ніж цей. А тут усе нове, блискуче і ще пахне фарбою. Та й думаю, що ринг тут кращий буде ніж старий. Хоч я ще на ньому не був, але зразу видно, що хороший.

Поки що у залі встановили ринг розміром шість на шість метрів. Там уже у пятницю проведуть міські змагання. А невдовзі встановлять ще один ринг — розмірами вісім на вісім метрів. Там можна буде приймати міжнародні боксерські поєдинки.