Центральна виборча комісія 7 квітня оголосила про другий тур виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня.

Від сьогодні виборці можуть змінити місце голосування. Особам, які робили це в першому турі виборів, процедуру необхідно пройти повторно. Звернутися до відділу державного реєстру виборців можна до 15-го квітня.

Відділ ведення державного реєстру виборців працює при Тернопільській міській раді. Сьогодні для зміни місця голосування звернулося близько сотні осіб. Як пояснила начальник відділу Ірина Бурда, процедура аналогічна, як і перед першим туром виборів.

«Потрібно звернутися до відділу ведення державного реєстру  виборців, що знаходиться за адресою – Листопадова, 5; написати заяву, надати копію паспорта. Також потрібно подати довідку, яка підтверджує необхідність зміни місця голосування – це може бути довідка з місця роботи, навчання, документ про оренду квартиру, проїзний квиток, якщо людина подорожує. Радимо не відкладати цю справу на останній день».

Додамо, перед першим туром виборів, на Тернопільщині місце голосування змінило близько п’яти тисяч людей. По Україні загальна кількість таких осіб сягнула понад двісті тисяч. Як повідомив міністр юстиції України Павло Петренко, до 18 квітня 2019 року можна звернутись із позовом про уточнення списку виборців. “Звертатись необхідно до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій бажаєте проголосувати”.

Софія Романська