В обласному управлінні відбулися урочистості з нагоди Дня ветеранів органів внутрішніх справ.

Зустріч з ветеранами стала ще однією нагодою сказати добре слово тим, хто важкою працею, вірною службою утверджував букву Закону в нашому суспільстві.

Зі слів голови ради ветеранів органів внутрішніх справ Тернопільщини Теодора Білоуса, основне завдання об’єднань – сприяти забезпеченню соціальної справедливості, пріоритету загальнолюдських цінностей, всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових та інших інтересів їхніх членів. «Перелік проблем, якими опікуються ветеранські організації, можна продовжувати, – додає голова ветеранської спілки «Кремінь», що об’єднує колишніх співробітників обласного апарату, Іван Лисаковський. – Але найголовніше – моральна підтримка: дати зрозуміти пенсіонерам, що вони комусь потрібні, що їхній життєвий та професійний досвід – ціла наука для молодого покоління. Тому часто приймаємо участь у зібраннях молодих співробітників органів внутрішніх справ, радимо, підказуємо. Дехто з ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ й досі трудиться в лавах міліції Тернопілля. Підрозділ карного розшуку «Сова», що займається розкриттям злочинів минулих років, об’єднує колишніх оперативників, а пункти громадського порядку стали місцем активної діяльності тих колишніх міліціонерів, кому досі небайдужий спокій наших міст і сіл.

В обласній міліції стараються допомогти, у першу чергу, тим ветеранам, хто цього потребує найбільше. Протягом року надано такої допомоги на суму понад 70 тисяч гривень. У жовтні працівники міліції області перерахували свої одноденні заробітки для допомоги ветеранам та пенсіонерам. До ветеранських організацій вже надійшло понад тридцять тисяч гривень.

Тернопільські правоохоронці, які сьогодні на заслуженому відпочинку, зібралися у залі колегії обласного управління міліції. Генерал-майор міліції Федір Бортняк тепло привітав ветеранів та пенсіонерів. Він запевнив, що їхній професіоналізм, досвід, готовність допомогти іншим – неоціненне багатство для молодих працівників, яким є у кого повчитися. Кращим із них генерал вручив грамоти та подяки.