Регіональне відділення Фонду держмайна приймає заяви для участі в аукціоні, на якому продаватимуться частина побутового корпусу в Монастирську та незавершене будівництво у Підгайцях.

Аукціон запланований на 15 листопада цього року. Заяви приймають до 11 листопада, повідомляє сайт ОДА.

Об’єкт групи А державної форми власності – частина побутового корпусу знаходиться у Монастирську. Початкова вартість продажу частини нежитлового будинку площею 1611,4 кв. м., з урахуванням ПДВ – 778 тисяч 388,4 гривні. Приміщення знаходяться на кількох рівнях, і їх можна використовувати з різною метою.

Інший об’єкт – незавершене будівництво навчально-виробничої майстерні,   що у місті Підгайці, виставляється на продаж з початковою вартістю (з урахуванням ПДВ) – 131 тисяча 322 гривні. Недобудована одноповерхова цегляна будівля площею – 2500 кв. м. продається без збереження профілю, вона  має фундамент, викладені з цегли стіни, перекриття, шиферну покрівлю. Ступінь будівельної готовності об’єкта становить близько 30%. Об’єкт знаходиться на земельній ділянці, яка надана у постійне користування Підгаєцькому професійному аграрному ліцею.

Щоб взяти участь в аукціоні необхідно до 11 листопада (включно) подати   документи у РВ ФДМУ по Тернопільській області. Тел. (0352) 25-39-88.