Новину, про те, що до кінця тижня у Верховній Раді буде створена об’єднана опозиція, озвучив саме терніпільський БЮТівець Василь Деревляний, передає “Обком”.

За словами Василя Тимофійовича, на спільному засіданні парламентських фракцій “БЮТ-Батьківщина” і “Наша Україна – Народна самооборона” у п’ятницю, 17 грудня, було прийнято рішення розпочати формування об’єднаної опозиції.

“На цьому тижні буде зачитано спільну заяву з усіма підписами всіх народних депутатів, які увійдуть в цю опозицію”, – заявив Деревляний.

За його словами, до складу опозиції увійдуть представники “Батьківщини”, “Нашої України”, а також партій, які входять у БЮТ чи були створені колишніми представниками “Нашої України”, зокрема “За Україну!”.

За даними Деревляного, також в об’єднану опозицію увійдуть представники Української народної партії.

“У суботу також проходили консультації. Члени УНП брали в них участь і заявили свою позицію, що потрібно єдиним фронтом боротися з режимом Януковича”, – повідомив Деревляний.

Цікаво, чому таку важливу новину доручили озвучити Деревляному, а не Турчинову, Кириленку чи саму Юлії Володимирівні? Підозрівають, що з цієї затії вийде пшик?