Приблизно після 18-ої години у центрі Тернополя біля магазину «Молоко» відбулося резонансне затримання. На пішохідному переході біле «Деу» перегородило дорогу темній «Тойоті». Опісля щонайменше десяток хлопців у спортивних костюмах витягли на асфальт водія «Тойоти» і поклали його обличчям вниз, при цьому подряпали шкіру.

хабар, затримання, хабарникиУ той же час така ж кількість міцних хлопців у спортивках побігли в сторону «Атріуму». Вже у кафе «МонФальконе» відбулося друге затримання. Там поклали ще одного чоловіка. Знову обличчям в асфальт. Через десять хвилин цього чоловіка підвели у наручниках до першого місця затримання. Там вже оперативники витягували якісь гроші.

Як виявилося, затримані – працівники податкової міліції та управління по боротьбі з організованою злочинністю. Вони добре відомі у Тернополі. З етичних мыркувань та з метою збереження таємниці слідства їх імена «За Збручем» не називає.

Затримання та оперативні дії проводили співробітники Служби безпеки України.

Вже у процесі слідчих дій з працівника МВС, якого затримали у кафе, зняли наручники. Це вимагав сам міліціонер, оскільки його статус ще не визначений. Потім у нього в кишені знайшли гроші. Міліціонер пояснив, що ці кошти йому дав йому знайомий.

Весь периметр Майдану Волі був оточений людьми «у штатському».

На місце події одразу збіглося багато високопосадових МВСників. Зокрема, і керівник відділу внутрішньої безпеки.

хабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарникихабар, затримання, хабарники