За інформацією з газети 20 хвилин багато перевізників наполягають на підвищенні ціни за проїзд у громадському транспорті до 2,5 грн. І це вже навіть не пропозиція, а вимога!

Про це міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив в інтерв’ю газеті “Вільне життя”, зазначивши, що влада готова говорити про підвищення ціни. Наразі, зі слів Надала, ситуація перебуває на стадії переговорів.

Нагадаємо, що у Тернополі зростання вартості проїзду очікують відтоді, як міська влада підписала з перевізниками договори, згідно з якими вони погодились перевозити пільгові категорії пасажирів за власні кошти, без виділення субвенцій з бюджету.

Обіцянка возити пільговиків без обмежень кількості на один автобус – була однією з найважливіших під час виборчої кампанії Надала. На відміну від славнозвісного підігріву тротуарів її майже виконано. Але за її виконання розплачуватимуться власними гаманцями “непільгові” виборці.

Неважко порахувати, що мінімальна вартість поїздки туди-назад протягом дня тепер може скласти – 5 гривень. Для однієї сім’ї з двома працюючими місячні витрати на проїзд по місту складатимуть – 300 гривень, а на рік до 3600 гривень!