Тернополян запрошують на благодійний концерт, який організовують для того, щоби зібрати гроші для батальйону “Азов”. На концерті виступлять Los Colorados, “Медовий полин”, та Bugs Bunny.

Los Colorados – тетильківецький гурт, який грає алко-рок і відомий в Україні, Європі та Америці. “Медовий полин” – гурт з Тернопільщини, який грає фолк-рок, на сцені 7 років. Bugs Bunny – веселий та запальний гурт “BUGS BUNNY” був створений 9 жовтня 2013 року на основі колишнього гурту “Q-back”.

–  Запрошуємо усіх на благодійний концерт в паб Patrick! Всі зібрані кошти будуть передані на потреби батальйону “АЗОВ”, який з самих перших днів знаходиться на передовій бойових дійств на сході нашої країни! Хлопці ціною власного життя захищають нас від зовнішнього агресора і ми не маємо права стояти осторонь. Тому просимо всіх тернополян долучитися до даної акції і відвідати благодійний концерт, – розповідають організатори.

Концерт буде в комплексі “Амстердам”.

Для тих хто не зможе відвідати акцію, може перерахувати фінансову допомогу на р/р № 5168757232291338, ПАТ КБ «Приват Банк», Бабич Ярослав Леонідович.

Джерело: Доба