В Тернополі зберуться три тисячі депутатів у вишиванках. ВІДЕО

09/05/2018 1
Розмір тексту:

Виступи художніх колективів, виставки вишиванок та встановлення рекорду. 12-13 травня у нашому місті відбудеться фестиваль національної вишивки та костюма “Цвіт вишиванки”. 

Тернополь замайорить вишитими виробами. На фестивалі “Цвіт вишиванки” майстри народних художніх промислів із усієї Тернопільщини представлять свої роботи та вчитимуть творити красу інших. Для гостей свята митці проведуть майстер-класи. На святі також продемонструють великий рушник із вишитими узорами двадцяти п`яти областей нашої країни, повідомляє TV-4.

Окрім цього, на фестивалі “Цвіт вишиванки” встановлюватимуть рекорд України «Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації» в категорії «Масові заходи». В одному місці організатори планують зібрати близько трьох тисяч чиновників. Фестиваль організовують до Дня матері. Тому для гостей покажуть театралізоване дійство, присвячене цьому святу. Також виступатимуть художні колективи і відомі тернопільські артисти.

Відбудеться фестиваль 12-13 травня у місті Тернопіль у парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Гостей свята запрошують дотриматись дрес-коду фестивалю і прийти у вишиванці.

  • Теги:

Коментарі (1)

Зорян

10/05/2018

Краще б щось корисне зробили

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...