Останнім часом до Тернопільської міської ради надходить все більше скарг щодо порушення громадського спокою у нічний час. Як відомо, найбільше у таких випадках дебоширять нетверезі особи. Викорінити негативну тенденцію у місті планують забороною на нічну торгівлю алкоголем.

Як розповів начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Василь Хомінець, наразі така ініціатива перебуває на стадії обговорення.

–        Проект, який би міг обмежити продаж пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній мережі з 22 години вечора до 8 години ранку. Хочу наголосити, що це поки лише проект. Він може бути змінений. Наразі йде його обговорення. А кінцева думка буде за депутатським корпусом.

Нагадаємо, що свого часу ініціатором подібного проекту виступив депутат міської ради Михайло Головко. Але, на думку Василя Хомінця, його пропозиція є аж занадто суворою.

–        Наразі стосовно цього є два проекта. Один від міської ради. А один від депутатів, але він дещо суворіший. Тут більш суворіші вимоги щодо заборони продажу і алкогольних, і слабоалкогольних виробів і сигарет.

До речі, нічне табу на торгівлю алкоголем вже діє в декількох районних центрах нашої області. Зокрема, у Теребовлі та Борщові. Таким шляхом також пішли у Львові, Чернівцях та Луцьку. Що стосується Тернополя, то якщо така ініціатива знайде підтримку в депутатів, то придбати вночі алкогольні напої не можна буде вже за два місяці.