22 січня в спортивному залі благодійного фонду «Карітас» проходили змагання, під час яких презентували присутнім нову версію рукопашного бою.

Як зазначив організатор заходу, голова клубу «Сакура» Микола Мамчур, напрацювання прийомів так званого «вуличного» бою та прийомів проти пістолета і ножа відбувалися роками. Але зараз цьому є юридичне підґрунтя і свою працю вони презентували для використання в майбутньому реєстровим козацтвом. За це отаман Сергій Білий подарував всім учасникам змагання книги про Сірка та Бандеру.
Пан Мамчур зізнався, що в основі такої техніки лежить його особистий досвід, коли він тренував представників Національної гвардії та мав власну охоронну фірму.
«Я впевнений, що можу також долучитися до підготовки і тих, хто служитиме в рядах муніципальної міліції», – зазначив пан Микола.
Щодо самої техніки, то він дослідив, що під час вуличної сутички, людський пульс сягає 170 ударів за хвилину, тому нетреновані в таких умовах люди, навіть будучи спортсменами, можуть втратити самоконтроль. Тому важливо натренувати себе в умовах, що близькі до реальності, та вміти контролювати себе в екстремальних ситуаціях.
Як і передбачено в таких заходах, на турнірі були присутні лікар та суддя, що слідкував за часом та виставляв черговість боїв.

Олег Удич

На фото: Микола Мамчур – художник і боєць