Чотирьох підприємців оштрафувало Тернопільське обласне відділення АМК  за  антиконкурентні  узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

ПП Ванцович І. Я., ПП Буртак Б. М. (читайте задом наперед і матимете славнозвісний «Катруб»), ПП Кобаса В. В. та ПП Слив’як В. В., за даними прес-служби обласного відділення АМК, «нахімічили» у сфері сміття. Як встановило відділення, підприємці узгодили тендерні пропозиції під час проведення управлінням житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради торгів із закупівлі контейнерів європейського зразка для збору паперу.

Загалом їх  оштрафовано на 44 тис. грн.

Окрім цього, відділення Комітету оштрафувало ПП Літау А. В., ПП Слив’яка та ПП Кобасу В. В. загалом на 8 тис. грн за неподання інформації та за подання інформації в неповному обсязі у встановлений законодавством термін, а ПП Хижого М. О. та ПП Ванцовича І. Я. – на 4 тис. грн. за неподання інформації у встановлений законодавством термін.

Як пояснили у відділенні АМК, ці підприємці не захотіли надати інформацію, необхідну для розслідування справи щодо їхньої участі у торгах, і через адвоката подали відповідь, ще це  є комерційна таємниця. У свою чергу в АМК стверджують, що ця інформація не відносилася до комерційної таємниці, відповідно із залученням працівників МВС від підприємців її таки було отримано. При цьому за ускладнення розслідування підприємців було оштрафовано.