Доступ одразу до 25 каналів припиняє з 1 жовтня оператор кабельного телебачення «ВОЛЯ», який в основному обслуговує центральну частину міста, а також інші мікрорайони Тернополя.

Новий рікПри цьому повідомлення, яке надійшло з даною інформацією абонентам, у «Волі» назвали як це не цинічно звучить «Листом добрих новин».

У «Волі» такі дії пояснюють тим, що, мовляв, частотний ресурс має обмеження. При цьому тим, хто хоче дивитися більше каналів у хорошій якості оператор пропонує перейти на цифрові пакети, які є дорожчими за аналогові.

Водночас з жовтня в аналогових пакетах кабельного телебачення тих мешканців Тернополя, яких обслуговує «Воля», уже не буде каналів «Перший діловий», News One, Euronews-Україна, ЧП.Info. Також знімаються і пізнавальні канали Visasat History, Viasat Explorer, Discovery World, Discovery Science, КРТ, розважальні Мюзік Бок, Малятко ТВ, Телеканал «Детский», Спорт-1, Детский мир/Телеклеб, Тертро-ТВ, Культура, OTV, ряду інших пізнавальних каналів.

Натомість оператор усі кабельні пакети телепрограм доповнив каналами Голдберрі, БТБ, Вінтаж ТБ, Ескулап-ТБ, К2, Вибір ТВ.

Окрім цього з 1 жовтня 27 каналів у пакетах змінять хвилю, тож їх глядачам доведеться шукати заново. Усі попередні налаштування даних каналів буде змінено.

Загалом після того, як оператора «Густав» замінив всеукраїнський оператор «Воля», зворотній зв’язок для абонентів значно погіршився. Автоматична довідкова служба грішить обривами зв’язку з операторами, дочекатися розмови з живою людиною, а не роботом, доводиться іноді понад 5 хв. Самі ж оператори, як з’ясувалося, не володіють повною інформацією.

Зрештою, правомірність припинення доступу одразу до 25 каналів мало б перевірити Тернопільське відділення антимонопольного комітету, адже йдеться про обмеження послуги без зменшення вартості пакетів.

Джерело: 0352.com.ua