Про це на прес-конференції заявив кандидат на посаду міського голови Тернополя Михайло Ратушняк, паредає служба новин Ух-радіо.

Він пояснив, що в самому центрі міста, на вулиці Замковій, а також в мікрорайоні „Сонячний” тернопільській молоді під виглядом аромосумішей „Патімікс” пропонують сильні психотропні речовини. „Весь цивілізований світ вже давно визнав, що курильні суміші – так звані „спайси” не що інше як сильний синтетичний наркотик. В Україні їх заборонили в травні цього року. Але в той час як в інших містах магазини з цією отрутою закрили, в нашому Тернополі її відкрито продають. Керівники міста закрили на цю проблему очі. Їх більше хвилюють політичні рейтинги, аніж здоровʼя їх власних дітей”, – обурюється Михайло Ратушняк.

Ратушняк вимагає, щоб міліція та міська влада негайно закрила заклади, які торгують вбивчою отрутою. Ініціативу Михайла Ратушняка підтримали молодіжні громадські організації а також головний нарколог області Юрій Шугалей. Варто зазначити що в Україні вже реєстрували смерть людини, через вживання аромоміксів.