Тернопільська міськрада прийняла «Програму забезпечення малозабезпечених громадян міста автономним опаленням та гарячим водопостачанням».

Як передає  УНІАН, програмою передбачено встановлення за кошти міського бюджету котлів опалення у тих будинках, які припинили опалювати відомчі котельні управління будівельно-монтажних робіт і споруд №2 Львівської залізниці. Загалом під дію прийнятої програми потрапили три будинки на вул. Руській в центрі міста. Оскільки в цих будинках 36 сімей вже встигли встановити індивідуальне опалення, міська рада взяла на себе встановлення автономного опалення у ще 10 квартирах, жителі яких не можуть собі дозволити такі матеріальні затрати. Після цього будинки остаточно від’єднають від централізованого опалення.

Загальний кошторис програми – 45 тис. грн. Керівник депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Юрій ВЕРЕСЮК запевнив кореспондента УНІАН, що цих коштів вистачить на встановлення індивідуального опалення у 10 квартирах. «Буде закуплено вітчизняні котли, вони істотно дешевші за закордонні. У них нижчий ККД, але ця різниця не є аж такою суттєвою», – сказав він.

Виконавцем встановлення опалення у малозабезпечених міська рада для забезпечення безпеки та надійності виконаних робіт визначила ВАТ «Тернопільміськгаз».