Чотири квартирних крадіжки за одну добу зареєстрували правоохоронці міського відділу міліції. Другого вересня на вулицях Слівенська, Медова, Чалдаєва та Лучаківського невідомі особи шляхом підбору ключів та виламування серцевини замків, проникли до помешкань тернополян.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Ймовірний час крадіжок – з 9.30 до 18.00 – час, коли господарі перебували на роботі чи на дачі.

За словами заступника начальника-начальника кримінальної міліції Анатолія Стельмащука, в усіх випадках невідомі забирали з помешкань золото та гроші. Побутову техніку, через вагу та об’єм, не виносили.

Мешканець Слівенської втратив двадцять одну прикрасу із золота на суму 80 тисяч гривень.

У пенсіонерки з Медової щезли із сейфу рушниця “ІЖ 27″, тисяча євро та чотири найменування золотих прикрас. Сума збитків – 59 тисяч гривень.

Із квартири на Чалдаєва невідомі винесли золота та срібла на три тисячі гривень. Прикрас на 6 тисяч втратив і мешканець з Лучаківського.

За попередньою інформацією, до крадіжок причетні особи кавказької національності. Ймовірно вони їздять вулицями обласного центру на червоному легковому автомобілі.

Правоохоронці звертаються до усіх, хто щось бачив чи чув, а можливо помітив у дворі будинку підозрілих осіб, телефонувати на лінію “102″ або за номером 067 208 02 25.