Сьогодні команда «Ангел» з Чернівців стала переможцем відкритого турніру Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.

Організаторами турніру виступили пейнтбольний клуб «Легіонер» та ТОМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». Кубок присвячений дню народження головного командира УПА Романа Шухевича, популяризації здорового способу життя та відзначенню дня молоді.

Минулого року у команді міської ради виступали мер Сергій Надал та теперішній нардеп Михайло Головко. Цього ж року честь муніципалітету захищали лише два депутати – Михайло Сиротюк та Іван Хімейчук. Основу команди, яка називалася «Боївка», склали чиновники з різних підрозділів.

Та присутність народних обранців не допомогла міській раді добратися навіть до призових місць. Чернівецькі пейнтболісти з «Ангела» здолали всіх противників. У фіналі наші гості перестріляли минулорічних переможців – «Бульдозер» з Тернополя.

пейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтболпейнтбол