Річницю соціальної ініціативи “Єднання поколінь” відзначили у Тернополі. З нагоди ювілею в  Українському домі “Перемога” відкрили  фотовиставку “Погляд душі” з портретами літніх тернополян.

 

В експозиції – дванадцять світлин. Автор – Наталя Соболівська. Дівчина підготувала світлини учасників соціальної ініціативи «Єднання поколінь».

Тернополянка Галина не пропускає жодної зустрічі «Єднання поколінь». Жінка каже: кожен раз приносить її нові емоції, а також надихає і поліпшує настрій. «Я повертаюся щасливою. Хочеться бути вдячною Богові за кожен день. Дякую всім, хто організовує для нас ці зустрічі».

За рік до соціальної ініціативи «Єднання поколінь» приєдналося більше сотні людей. Вони зустрічаються двічі на тиждень: щосереди і неділі. Кожна зустріч присвячена конкретній темі, – каже організаторка Ольга Гордієнко. «Кожного разу у нас інша тематика. Ми щоразу запрошуємо інших спікерів, щоб нашим гостям було цікаво і пізнавально. Ми вже багато пройшли разом. Аж тепер зрозуміла, наскільки цей шлях був  непростий».

Двері соціальної ініціативи «Єднання поколінь» відкриті для людей різного віку. По-особливому тут раді бачити молодь, що приходить на зустріч з літніми людьми.

Софія Романська