На Тернопільщині міліціонери почали писати заяви на звільнення. Про це йдеться в офіційному повідомленні сектору громадських зв’язків обласного управління міліції, – пише УНІАН.

Євромайдан, міліція, БеркутУ ньому сказано, що працівники міліції нині несуть службу в умовах, коли доводиться забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення багатолюдних акцій.

«До обов’язків людей у формі входить підтримання правопорядку не лише в області, в якій вони служать, а й в інших населених пунктах держави, якщо виникає така потреба. У цьому міліціонери присягнули на вірність своєму народові. Деякі співробітники міліції виявилися нездатними професійно виконувати покладені на них обов’язки: написали рапорти на звільнення та відмовились захищати тернополян, у тому числі тих, які перебувають за межами області», – йдеться у повідомленні.

Раніше колишній начальник УМВСУ в області Віталій Максимов повідомив, що місцеві правоохоронці, яких хотіли відправити до Києва, почали відмовлятися. Вони готові були навіть написати заяви на звільнення.