Існує висока ймовірність, що прокуратура винесе протест на рішення міської ради про створення муніципальної міліції. Представники МВС вже подали відповідне подання на прокуратуру області, – розповідає Номер один.

Журналісти з’ясовували чому  створення управління муніципальної міліції Тернопільської міської ради не схвалює керівництво тернопільської обласної міліції.

Заступник начальника УМВС в області – начальник відділу громадської безпеки Василь Облещук розповідає, що одним з пріоритетних завдань муніципальної міліції має бути взаємодія з органами внутрішніх справ та іншими правоохоронними та контролюючими структурами з питань попередження, профілактики правопорушень на території міста. На його думку, при цьому на дане управління покладено контроль за дотриманням законодавства лише у тих сферах, які повинна здійснювати міська рада (незаконна торгівля, будівництво тощо). А виконання основних завдань по охороні громадського порядку та інших, передбачених Законом “Про міліцію”, не передбачено. “Тому нами підготовлено подання на рівні прокурора області щодо опротестування рішення міської ради по створенню муніципальної міліції”, – аргументує позицію МВС Василь Облещук.