У Тернопільському гарнізоні новий начальник. Тимчасово виконуючий обов’язки командувача Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Віктор Ганущак своїм наказом призначив на цю посаду Тернопільського обласного військового комісара полковника Олега Довгалюка. Раніше впродовж більше шести років цю посаду за сумісництвом обіймав командир 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади полковник Сергій Корнійчук.

За словами Олега Довгалюка нове керівництво гарнізону продовжуватиме всі добрі справи започатковані своїми попередниками.

– Найближчим часом, разом із Тернопільською облдержадміністрацією та мерією обласного центру плануємо організувати святкові заходи для всіх військовослужбовців та ветеранів приурочену Дню Збройних Сил України, яку відзначаємо на початку грудня, – наголосив Олег Довгалюк.

Згідно зі Статутом Збройних Сил України начальник гарнізону відповідає за підтримання військової дисципліни, організацію несення гарнізонної та вартової служб, за виконання заходів з бойової і мобілізаційної готовності, які пов’язані з виконанням загальногарнізонних заходів, забезпечення необхідних умов для повсякденного життя та підготовки військових частин Збройних Сил України, проведення гарнізонних заходів за їх участю, стан екологічної та пожежної безпеки, взаємодію з представниками центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, начавльник гарнізону зустрічає Президента України, Голову Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра оборони та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, які прибули до гарнізону та супроводжує їх.

Василь ЛАБАЙ

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора