Нещодавно ректора Тернопільського державного педагогічного університету пана Кравця нагородили званням почесного громадянина Тернополя, а деканом історичного факультету призначили депутата міськради, товариша голови ОДА, Володимира Міська. Цьогорічний недобір у вузі намагаються компенсувати зарахунок студентів контрактної форми навчання.

Декому з них виставили рахунок на членські внески у “комсомол” вузу. Таке собі поращення життя студентських босів за рахунок першокурсників.

“Привіт) я платник і коли писав заяву на гуртожиток, то мене дали таку бумажку. то всім таке давали чи тільки мені? я того не платив, то мене тепер виключать?”, – написав у спільноті у вк студент тернопільського педагогічного.

Він прикріпив фото, на якому видно, що у студента профком вимагає добровільно-примусово сплатити 190 гривень членського внеску, – пише ТернопільНаживо.

Ось такий листок видають студентам у ТНПУ

Ось такий листок видають студентам у ТНПУ

Студентський мер Тернополя Анна Леськів написала, що вимагає звіту від профкому, куди тратяться такі побори. Адже останній раз ТНПУ звітував за фінансові витрати у 2014 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правда про ректора тернопільського університету

Студентський профком ТНПУ перевершив будь-які сподівання. Виявляється, що у такій структурі рідного університету діє елементарне здирництво. Це стало відомо із анонімного повідомлення в одній із спільнот університету у мережі ВК.

Першокурсник, як бачимо з фото, не піддався на це “прохання”.
А я в свою чергу, я свідома студентка університету, поки лише прошу, шановний Андрій Киданюк слідкуйте, будь ласка, за цим. І якщо уже добровільно-примусово студентів втягують у профком, то надайте звіт про використання коштів, які сплачують ті ж самі студенти. Бо на даний момент на офіційному сайті ТНПУ_ім_Гнатюка цього немає”, – написала вона.

tenews.te.ua

Останній фінансовий звіт ТНПУ (з сайту університету)

Останній фінансовий звіт ТНПУ (з сайту університету)