В рамках тижня безпеки життєдіяльності працівники Головного управління МНС завітали до учнів перших класів Тернопільської загальноосвітньої школи №10.

Рятувальники провели з школярами заняття, спрямоване на виховання в дітлахів культури поведінки при пожежах та інших надзвичайних ситуаціях.


В рамках уроку фахівці МНС продемонстрували дітлахам повчальний фільм, розповіли про роботу пожежно-рятувальних підрозділів, зупинились на основних правилах безпечної поведінки в осінньо-зимовий період та провели веселу вікторину на протипожежну тематику.

Діти радо спілкувались з рятівниками МНС, задавали багато запитань та швидко запам’ятовували правила безпеки у побуті. А номер телефону «101» закарбувався в пам’яті малечі, як код порятунку та допомоги при будь-якій надзвичайній ситуації.
На завершення уроку працівники оперативно-рятувальної служби роздали малечі цікаві розмальовки та подарунки.
До слова, такі акції працівники МНС проводять в навчальних закладах області протягом усього навчального року. Адже навчити дітей правильно себе поводити в екстремальних умовах та тим самим вберегти їхнє життя є одним із основних завдань людей із шевронами МНС, повідомляє сайт відомства.
ImageImage