Здати в експлуатацію приміщення державного архіву у Тернополі планують у другій половині лютого.

У цьому запевнив начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олег Островський під час наради, яка відбулася сьогодні під головуванням Михайла Цимбалюка.

Розширена апаратна нарада була присвячена фінансуванню об’єктів незавершеного будівництва в області та введення їх в експлуатацію, повідомляє прес-служба ОДА.

–        До кінця цього року ми плануємо ввести в експлуатацію школи – у селі Кальне Зборівського району, с. Возилів Бучацького району, смт. Підволочиськ, с. Панівці Борщівського району, с. Устечко Заліщицького району, підвідний газопровід до села Сков’ятин Борщівського району, – розповів Олег Островський. – Також у другій половині лютого ми плануємо здати в експлуатацію приміщення державного архіву у Тернополі.

Під час наради Цимбалюк зауважив, що варто швидше освоювати державні кошти, щоб вчасно здати об’єкти в експлуатацію.

–        По будівництву державного архіву ми очікуємо ще 16 мільйонів гривень, 7,5 мільйонів має надійти на ЖКГ, 25 мільйонів гривень з держбюджету мають отримати сільгоспвиробники згідно компенсації  по відсотках за кредити, – зауважив Михайло Цимбалюк. – Сьогодні ми повинні освоїти усі отримані від держави кошти, щоб вчасно збудувати та здати в експлуатацію соціально важливі об’єкти.