Процес «тушкування» місцевих еліт триває, але уже на рівні районів. Не допомагає зупинити цей процес ні заява обласної ради про політичні репресії, ні відкрита Олексієм Кайдою гаряча телефонна лінія.

Поїздки в райони Ореста Муца, як правило, завершуються  вербуванням у партію влади маси успішних людей, для  яких тільки сам натяк, що біла смуга у житті може перетворитися на чорну, – найдоступніший аргумент для прийняття рішення.

Це істотно відрізняє епоху Януковича від епохи Ющенка. Наприклад, так звана когорта господарників, довго не думає. З них – формуються перші ряди оновленої(тушкованої) партії влади. Прикладів цьому багато. І прикро, що на Тернопільщині цей процес став масовим. Почалося з переходу у так звану коаліцію «Стабільність і реформи» в обласній раді ряду осіб, які є символами процвітання в сільському господарстві – героя України Олега Крижовачука(Підволочиський район), Антона Білика(Теребовлянський район) та Осипа Гасюка(Лановецький район). В раду вони прийшли за списками Єдиного центру, який тоді вів на вибори губернатор Чижмар. Тепер ці люди без жодного сумніву йдуть у свої районні ради за списками Партії регіонів. Навіщо їм це треба? Краще запитайте у них самих чи під час їхніх передвиборних зустрічей.

А зараз ми подаємо список найвідоміших аграріїв області, які за попередніми даними займують перші місця у списках партії влади у відповідних районах:

Теребовлянський район – Антон Білик(ЄЦ) – №1

Підволочиський район – Олег Крижовачук(ЄЦ) – №1 або №2

Лановецький район – Осип Гасюк(ЄЦ) – №1

Бучацький район – Петро Гадз – №1

Тернопільський район – Іван Чайківський(Наша Україна) – №1