Олег Іванов

З 6 по 14 листопада у Тернополі, в ТРЦ “Подоляни” проходить п’ята танцювальна олімпіада, у якій, як очікується, візьмуть участь до шести тисяч танцюристів. Серед них є й чоловіки, котрі виконують навіть танець живота, пише «20 хвилин».

Свою вправність у танці живота доводили Георгій  та Олег Іванов, які приїхали з Росії. Другий із танцівників бейлі-дансом займається уже сім років.

Танцюристи стверджують, що на зорі східного танцю його спершу виконували чоловіки. Думка, що з бейлі-дансом може впоратись тільки жінка, за їхніми словами, є хибною.

– У чоловіків теж є хороші фізіологічні дані, щоб освоїти цей східний танець. Головне – наполегливо працювати і любити те, що ти робиш, – з посмішкою запевняє Олег Іванов. – А мій танцювальний досвід починався з латиноамериканських танців. Коли ж моя партнерка поїхала закордон, я вирішив себе реалізувати в бейлі-дансі.

Нині Олег Іванов вже здобув титул чотирикратного чемпіона світу з бейлі-дансу. Окрім того, російський танцюрист має власний шоу-балет, з яким об’їхав ледь не всю Європу. Пан Олег є автором і показових номерів, і костюмів свого танцювального колективу.

– Моя дружина з Рівного, тому українську я трохи розумію, – продовжує він. – Їй теж подобаються танці. Двоє танцюристів для сім’ї – дороге задоволення. Так, один костюм танцівника обходиться у 500-1000 євро. Проте це мене не зупиняє, бо танці – це моє життя, моє професійне хобі. У мене підростають двоє синів. Наразі вони не наслідують свого батька. Тому нам із жінкою потрібно подумати про донечку.

Натомість Георгій, який приїхав із Тюмені, східним танцем захопився лише рік тому. Хлопець вже освоїв деякі стилі. Відтак танцює не лише у своє задоволення, але й бере участь у змаганнях.

Гарячими оплесками присутні зустріли гостя з Єгипту, танцюриста Ахмеда. Чоловік подарував виступ з народно-фольклорного бейлі-дансу, вправно демонструючи танець з дерев’яними палицями, пише «20 хвилин».