З неділі на понеділок у Підгаєцькому районі скоїв суїцид 42-річний мешканець села Галич. Односельці знайшли чоловіка повішаним у стодолі.

СамогубствоВолодимир, так звали загиблого, народився в Галичі у сім’ї середнього достатку. Мав ще брата. Як годиться, одружився, народилася донька. Але життя так склалося, що дружина поїхала на заробітки за кордон, донька після закінчення школи подалася здобувати освіту до Львова.

Як повідомили «Номер один» у сільській раді Галича, пан Володимир тимчасово ніде не працював, був оформлений по догляду за батьком. Односельчани розповіли, що на життя чоловік заробляв шоферуючи, на замовлення возив будівельні матеріали – пісок, щебінь тощо. Для мешканців Галича те, що сталося, було шоком, адже старожили навіть не пригадують, коли в селі було щось подібне.

Що підштовхнуло чоловіка до самогубства, наразі не відомо. Відповідь на це запитання мають дати компетентні органи, але вже зараз можна говорити, що життя сімейних пар по різні боки кордону не може не відбитися на стійкості родин.

Іван Білий, “Номер один