Через несприятливі погодні умови в області було знеструмлено 31 населений пункт. Окремі села Козівського району досі без електроенергії.

«Вчора ми мали без енергопостачання 31 населений пункт. На ранок в окремих населених пунктах вдалося відновити електропостачання.  Вчорашня ожеледиця призвела до того, що було зафіксовано знеструмлення в населених пунктах. Відтак посилили роботу всі служби. Зокрема служба автомобільних доріг активізувала роботу. Наразі в області працює понад сто одиниць техніки. Дорогу посипають, очищають від снігу та льоду», – каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА Василь Майка.

Основними причинами аварійного вимкнення електропостачання є налипання мокрого снігу на лінії електропередач та сильні пориви вітру. Найбільше населених пунктів було відключено у Козівському районі. «Під час таких несприятливих погодних умов потрібно бути дуже обережними і дотримуватися правил електробезпеки. Слід пам’ятати, що всі трансформаторні підстанції та лінії електропередач завжди перебувають під напругою або ж напруга може ввімкнутися в будь-який момент. При виявленні обриву проводу чи при іншому пошкодженні енергообладнання потрібно не наближатися ближче, ніж на вісім метрів та повідомити про це диспетчера РЕМ», – застерігає головний інженер ВАТ “Тернопільобленерго” Степан Бартків.