З 20-го червня на мікрорайоні Бам у Тернополі не буде гарячої води.

Як повідомили у КП «Тернопільмісьтеплокомуненерго», припиняють гаряче водопостачання через ремонті роботи на тепловій мережі. Там замінюватимуть старі труби.

Додамо, масштабну реконструкцію котелень та заміну труб тепломереж у різних мікрорайонах міста проводитимуть впродовж усього літа. На завершенні ремонтні роботи на котельнях, розташованих на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с; на теплових мережах по вулицях Лесі Українки, Протасевича та Київській.

Як повідомив начальник відділу інвестиційного розвитку КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Орест Куриляк, котельня, що на вул. Лесі Українки, була в експлуатації більше сорока років. Нині вона потребує повної заміни. «Старе обладнання демонтували, на це місце встановлюємо сучасні газові котли. Це дозволить забезпечити належне постачання теплової енергії споживачам. Аналогічні роботи відбуваються і на території котельні на вул. Київській, 3с.

Нагадаємо, до старту опалювального періоду у Тернополі планують замінити близько трьох кілометрів труб централізованого опалення. Ці роботи здійснюють за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Софія Романська