алла користинська, правозахисник, одеса, нападЗаяву  з приводу нападу на колегу по партії Аллу Користовську оприлюднив перший заступник голови Партії Правозахисту, голова Тернопільської громадської організації “Фундація правових ініціатив” Олег Мартинюк.

“5 березня 2011 року поблизу залізничного вокзалу в Одесі здійснено бандитський напад на Заступника Голови Партії Правозахисту, Президента благодійного Фонду “Рутенія” в Одесі Аллу Користовську. Її вдарили металевим прутом по голові, -йдеться у заяві.  У важкому стані вона перебуває в лікарні.

Алла Користовська знаний в Україні правозахисник, адвокат, політик. Саме Алла Користовська разом з Юрієм Кармазіним (нині головою Партії захисників Вітчизни), Миколою Розовайкіним, Євгеном Лупаковим (нині заступником Голови КУН) стояли біля витоків створення в Україні Партії Правозахисту.

Насторожує той факт, що пані Користовська стала вже другою жертвою серед очільників легітимного керівництва партії. 11 серпня 2010 року безслідно зник багаторічний керівник однієї з найпотужніших Харківської обласної організацій Партії Правозахисту, головний редактор газети «Новий стиль» Василь Климентьєв. До цього часу його розшуки не дали результатів.

Хтось вперто намагається залякати нас. Хочу запевнити – це не вдасться. Вибивши з обойми одних – на їх місце прийдуть десятки інших. Ми вже проходили цей шлях. І залишились, і залишимось.” – запевняє Олег Мартинюк, який є автором цікавих і гострих статтей на порталі “За Збручем”.