Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Андрій Фліссак провів нараду з керівниками найбільших торгових мереж області.

Участь у зустрічі взяли представники ТОВ «Фоззі – фуд», ТОВ «Маркет – плазо», Тернопільська ОСС, ТОВ «Орвіс», ТОВ «Хмельничанка», ТОВ «Торговий дім Універсальний», ТОВ «Барвінок», ТОВ «Прогрес», керівники головних управлінь економіки та агропромислового розвитку облдержадміністрації, інспекції з контролю за цінами в області.

На нараді обговорено питання щодо виконання умов Меморандуму, укладеного між облдержадміністрацією, виробниками хліба і хлібобулочних виробів та торгівельними мережами, реалізації соціально-значущих  продуктів харчування, зокрема соціальних сортів хліба.

Керівники торгових мереж, як і годиться,  висловили бажання до співпраці з місцевими товаровиробниками на умовах взаємовигідних партнерських відносин.

Пояснимо, що відбулося насправді, народною мовою. “Добра” адміністрація попросила власників супармаркетів, не піднімати ціни. Про те, що йде сезонне подорожчання – владі байдуже, вибори на носі. Якщо комусь не зрозуміле “лагідне” прохання, завжди знайдуться інші аргументи. На днях, начальник обласної податкової хвалився, як скасував 15 свідоцтв приватного підприємця, через які торгував неназваний великий магазин. Так що у бізнесменів є вибір.

за матеріалами сайту ОДА