У листопаді на території Тернопільської області працівниками правоохоронних органів проведено загальнодержавну оперативно-профілактичну операцію «Мігрант». В результаті затримано 15 нелегальних мігрантів, повідомляють в УМВСУ в Тернопільській області.

До проведення операції в середньому щодобово залучалось 340 працівників органів внутрішніх справ, які здійснювали відпрацювання ринків, готелів, гуртожитків, проводили поквартирні обходи громадян на предмет встановлення нелегальних мігрантів та осіб, що безпосередньо сприяють їм. З метою запобігання прибуттю в Україну потенційних незаконних мігрантів здійснювались перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею.
У ході операції активно відпрацьовувалися речові й продовольчі ринки. Співробітниками ДСБЕЗ за порушення законодавства про захист прав споживачів та правил торгівлі на ринку до адмінвідповідальності притягнено п’ятьох іноземних громадян.

23 іноземців затримали інспектори ВДАІ в Тернопільській області за порушення правил дорожнього руху.
В загальному правоохоронці перевірили понад п’ять тисяч об’єктів можливого перебування іноземців, виявили 15 нелегальниїх мігрантів з Росії, Білорусії, Вірменії, Індії, Судану, Кенії та інших африканських держав.
Завдяки вжитим заходам працівниками служб та підрозділів до адміністративної відповідальності загалом притягнуто 72 правопорушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. За межі держави видворено 18 нелегальних мігрантів та іноземців, які допускали адміністративні правопорушення, з них 4 – у примусовому порядку, ще одному іноземному порушнику скорочено термін перебування на території України. За сприяння іноземцям у скоєнні правопорушень до адміністративної відповідальності притягнено 19 громадян України.