Нестача коштів часто штовхає на злочини. Злодії виносять не тільки цінні речі, а й спокушаються на домашню господарку та городину.
Так у жителя села Плотича Тернопільського району за одну ніч з городу зникло понад 15 кілограмів капусти, яку фермер вирощував на продаж. Злодієм виявився спритний односельчанин.
Навіщо викрадати з городу, якщо можна розжитися на готове з підвалу? Так поміркував житель Монастирська та подався до чужого погребу за консервацією. Однак скуштувати крадене злодієві так і не довелося – поцуплені банки з консервацією правоохоронці повернули законному власнику.
Не дорахувалася трьох гусей мешканка села Забойки Тернопільського району. У темну пору до господарства навідався сусід потерпілої і викрав птицю, аби поласувати під чарку оковитої.
Завівся підступний злодій і в селі Потутори на Бережанщині. З господарства місцевого жителя за ніч пропало більше десятка качок.
Та найбільше збитків крадії завдали мешканцям села Білозірка, що на Лановеччині. Невідомі зловмисники викрали з сільського пасовиська четверо коней і двоє лошат. Власники залишили худобу без нагляду, один з господарів ще й воза покинув. Чим й скористатися конокради. Злочинців розшукує міліція.