8 тонн металобрухту виявили у жителя Козови правоохоронці. Спритник на власному господарстві без отримання відповідної ліцензії, організував так званий металевий бізнес. Чоловіка притягнули до адмінвідповідальності.

Загалом же в рамках операції «Метал» було порушено 6 кримінальних справ, складено 11 адміністративних протоколів, вилучено чорних та кольорових металів на суму понад 300 тисяч гривень.

Оперативно–профілактичні заходи під умовною назвою «Метал» на Тернопільщині протягом місяця проводили у зв’язку з поширенням злочинів, пов’язаних з розкраданням металобрухту, а також з метою виявлення та знешкодження злочинних груп, що займаються викраденням металу, розкомплектуванням обладнання об’єктів і підприємств енергетики, транспорту, зв’язку, сільського господарства.

Під час відпрацювання правоохоронці перевірили понад 40 пунктів, що функціонують на території області, у трьох виявили відсутність відповідних ліцензій щодо здійснення операцій з металобрухтом, задокументували факт зловживання службовим становищем, шахрайство з фінансовими ресурсами та службове підроблення.