Убивств, зґвалтувань, пограбувань, розбоїв і вимагань за останні 9 місяців, у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року, на Тернопільщині поменшало. Про це повідомив начальник УМВС України в області Федір Бортняк, розповідає ІНТБ

Розкрили міліціонери області 295 злочинів, скоєних у минулі роки. А це на три десятки більше, ніж минулоріч. Особливу увагу, каже Федір Бортняк, правоохоронці приділяють розкриттю економічних злочинів та боротьбі з наркоторговцями. Відслідковують факти недотримання службової дисципліни працівниками міліції, зловживання робочим становищем і порушень ними закону.

Удосконалили, каже Федір Бортняк, цього року ще й офіційний сайт УМВС України в Тернопільській області. Тепер тут можна прочитати найсвіжіші новини та дізнатися всю необхідну інформацію про роботу міліції.

Від себе редакція ZZ додасть, що як для сайту обласної міліції – одна інформація на день це, мяко кажучи, недостатньо. А щодо розкриття і зменшення кількості злочинів – знайома пісня: нам її виконує кожен наступний начальник олбасного УМВС.