Керівний склад обласного управління ДАІ зібрався сьомого березня на нараду. Начальники міських та районних підрозділів, командири підрозділів ДПС, апарат управління та інші керівники зібралися для того, щоб вирішити, хто саме керуватиме Державтоінспекцією в Тернопільській області.

Євген Бобецький, начальник сектору моніторингу та юридичного забезпечення УДАІ, повідомив, що є рішення Львівського апеляційного суду про поновлення на посаді керівника Андрія Матрифайла. У жовтні 2013 року його відсторонили від роботи за неналежне виконання службових обов’язків. Але не всі працівники згідні із таким рішенням суду, тож зібралися, щоб висловити свою позицію.

На нараді були присутні 90 працівників управління. Спочатку вони висловили своє ставлення до колишнього керівника. Зробили це методом таємного голосування. Відбувалося усе максимально просто. Працівникам ДАІ роздали чисті листочки і кожен, хто підтримує особу Матрифайла ставив плюс, а хто не підтримує – мінус. Результати підраховували троє представників громадськості, серед яких був й правозахисник Володимир Шевченко. З’ясувалося, що 40 осіб підтримали Андрія Матрифайла, а 50 – висловили йому недовіру. Оскільки більшість проголосувала проти колишнього начальника, то провели друге голосування – стосовно довіри теперішньому тимчасово виконуючому обов’язки Сергію Марафієвичу. Довіру теперішньому керівнику висловило 75 працівників ДАІ, 14 – висловилися проти, один – утримався.

Сергій Марафієвич на посаді тимчасово виконуючого обов’язки начальника УДАІ в нашій області із листопада минулого року. У квітні 2013 року він був призначений на посаду начальника ДАІ Тернополя. До того обіймав різні посади в управлінні ДАІ Київської області та Києва.

–          Увесь час мого перебування на цій посаді, мій підрозділ управління ДАІ завжди був з народом, – говорить Сергій Марафієвич, тимчасово виконуючий обов’язки начальника УДАІ УМВС України в Тернопільській області. – Ми робили все чесно, прозоро, не перешкоджали народу ні в чому, виконували свої обов’язки. Сам я до жодної політичної партії не належу, вважаю, що політика, то є політика, а міліція повинна працювати для народу і дбати про безпеку громадян, контролювати дорожній рух, здійснювати нагляд за транспортними шляхами тощо. Можу також сказати, що автобуси тернопільське управління ДАІ не затримувало.

В управлінні сподіваються, що після такого волевиявлення працівників, їхні побажання врахують при подальшому затвердженні керівника цієї структури.

Ольга Трач

Фото автора