Прокурор Теребовлянського району порушив кримінальну справу стосовно голови селищної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу № 43 Теребовлянського району.

Дослідчою перевіркою з‘ясовано, що 28 жовтня, голова Микулинецької селищної виборчої комісії по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 43, одержала 4019 бюлетенів для голосування з виборів Микулинецького селищного голови. Після передачі дільничним виборчим комісіям бюлетенів для голосування, в розпорядженні голови виборчої комісії випадково залишилось 250 виборчих бюлетенів, призначених для дільниці № 15070 села Конопківка Теребовлянського району. Замість того, щоб повідомити членів двк, що вони забули вказані бюлетені на столі в голови Микулинецької селищної ради, жінка дала вказівку іншим членам виборчої комісії спалити «зайві» бюлетені.

Незаконні дії голови комісії вплинули на результати голосування виборців на виборчій дільниці та призвели до неможливості визначити волевиявлення виборців на вказаній виборчій дільниці через відсутність прихованих нею виборчих бюлетенів. Як розповіла прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Долішна, досудове слідство ведуть у прокуратурі району.