Раніше наш портал звертав увагу читачів, що деяким чиновникам міськради, які прийшли до влади під націоналістичними гаслами, плювати на стан української мови в Тернополі.


Таке враження лиш посилюється від того, що ресторан “Бархат”, розташований поряд з пам’ятником Степану Бандері, ні вивіски, ні назви не виправив. Хіба не нинішній претендент на посаду голови облради Василь Хомінець обіцяв вирішити це питання ще рік тому? Якщо чиновник не дає ради одному ресторану, то куди йому керувати сотнею депутатів, кожен з яких має таких “бархатів” по кілька штук?

Поки триває спікеріада обласного рівня на вулицях міста з’явилися білборди з російськомовною рекламою. Статус регіональної на Тернопільщині ця мова ще не отримала. Це на заважає її замовникам порушувати закон, адже перекладу на державну на рекламних носіях немає взагалі, навіть дрібним шрифтом. Пильні читачі повідомили нас, що “Взгляд” на вулицях обласного центру лякає перехожих вже два тижні. Реакція підлеглих Сергія Надала – нульова. Відразу видно, що вибори закінчилися.